Kalendár Pretekov 2017

  • Kalendář BMX 2017


    18.03.

    19.03.

    25.03. Praha/Řepy Open season 2017

    26.03.

    01.04. Zolder - Belgie Evropský pohár 1

    02.04. Zolder - Belgie Evropský pohár 2

    07.04. Pardubice cena Bikros.cz

    08.04. Pardubice Kontrolní závod reprezentace + Visegrádská 4

    09.04. Pardubice Český pohár 1 + Přebor Pardubického kraje

    15.04. Praha - Bohnice VC Prahy 8

    16.04. Praha - Bohnice Český pohár 2

    22.04. Litoměřice Český pohár 3

    23.04. Litoměřice Český pohár 4

    29.04. Přerov Moravská liga 1

    29.04. Erp - Holandsko Evropský pohár 3

    30.04. Erp - Holandsko Evropský pohár 4

    30.04. Přerov VC Města Přerova + Moravská liga 2

    06.05. Papendal - Holandsko SX 1

    06.05. Benátky Český pohár 5

    07.05. Benátky Český pohár 6

    07.05. Papendal - Holandsko SX 2

    13.05. Třinec Moravská liga 3

    13.05. Zolder - Belgie SX 3

    14.05. Zolder - Belgie SX 4

    14.05. Třinec Moravská liga 4

    20.05. Praha - Řepy Evropský pohár 5

    21.05. Praha - Řepy Evropský pohár 6

    27.05. Favorit Brno Českomoravský pohár 1

    28.05. Favorit Brno Českomoravský pohár 2

    03.06. Tallin - Estonsko Evropský pohár 7

    03.06. Vyškov Moravská liga 5

    04.06. Vyškov Moravská liga 6

    04.06. Tallin - Estonsko Evropský pohár

    10.06. Uničov Českomoravský pohár 3

    11.06. Uničov Českomoravský pohár 4

    17.06. Sandnes - Norsko Evropský pohár 9

    17.06. Klatovy Český pohár 7

    18.06. Klatovy Český pohár 8

    18.06. Sandnes - Norsko Evropský pohár 10

    24.06. Jeseník Moravská liga 7

    25.06. Jeseník Moravská liga 8

    01.07. Brno - Lískovec Mistrovství ČR BMX jednotlivců

    02.07. Brno - Lískovec Mistrovství ČR BMX družstev

    08.07.

    09.07.

    15.07. Bordeaux - Francie Mistrovství Evropy

    16.07. Bordeaux - Francie Mistrovství Evropy

    22.07.

    23.07.

    29.07. Rock Hill - USA Mistrovství světa

    30.07. Rock Hill - USA Mistrovství světa

    05.08.

    06.08.

    12.08.

    13.08.

    19.08.

    20.08.

    26.08. Hranice Velká cena Intercup

    27.08. Hranice Velká cena Intercup

    02.09. Opava Moravská liga 9

    02.09. Nižbor Český pohár 9

    03.09. Nižbor Český pohár 10

    03.09. Opava Moravská liga 10

    09.09. Pardubice Český pohár 11 + Memoriál Tomáše Peška

    09.09. Pardubice Noční závod

    10.09. Pardubice Český pohár 12 + M ČR MTB na BMX dráze

    16.09. Praha - Bohnice Českomoravský pohár 5

    16.09. Santiago del Estero - Argentina SX 5

    17.09. Santiago del Estero - Argentina SX 6

    17.09. Praha - Bohnice Českomoravský pohár 6

    23.09. Míkovice Moravská liga 11

    24.09. Míkovice Moravská liga 12

    30.09. Hranice Českomoravský pohár 7

    01.10. Hranice Českomoravský pohár 8

    07.10. Bílina Český pohár 13

    08.10. Bohnice Bohnická fašírka + náborový závod

    14.10. Praha - Řepy Ženda Race